Luksus i sport w marce Audi

Współczesny trend w motoryzacji, podobnie jak w wielu innych branżach, skłania producentów samochodów do szukania rozwiązań pozwalających na łączenie rozmaitych gatunków, rodzajów, a także cech aut. Jednym z liderów takiego podejścia do produkcji jest w branży marka Audi.

Audi dostarcza na rynek pojazdy łączące luksus i sportowe osiągi. Podstawowe modele projektowane przez konstruktorów niemieckiego producenta mogą się poszczycić bardzo dużą mocą silników, wysoką prędkością maksymalną, a także przyspieszeniem od 0 do 100 km/h. Jednocześnie modele te, jak przystało na Audi, odznaczają się luksusowym wnętrzem, bardzo bogatym wyposażeniem, a także innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, ułatwiającymi prowadzenie oraz umilającymi podróż.

Jako przykłady można tutaj podać samochody linii A, w tym przede wszystkim najnowszy A8, ponadto Audi TT oraz R8. Każdy z tych pojazdów może zadowolić zarówno klienta lubującego się w autach luksusowych, jak i sportowych.

Jakie skutki rodzi taka taktyka dla marki Audi? Otóż zauważyć można wzrost zainteresowania produktami firmy w wyżej wspomnianych grupach klientów, których przybywa we wszystkich krajach europejskich.

Wydaje się w związku z tym, że taktyka przyjęta przez Audi jest słuszna. Kontynuowanie jej będzie prawdopodobnie oznaczać wzrost sprzedaży modeli firmy w najbliższych latach.

 

To może Cię zainteresować:

Dodaj komentarz